JAK SI OMLUVIT A NAHRADIT LEKCE                                                                           PŘIHLÁŠENÍ DO NÁHRADOVÉHO SYSTÉMU ZDE

 

Každou řádně omluvenou lekci si můžete nahradit. 

 

Lekce si můžete omlouvat v náhradovém systému auksys, do kterého má každý zákazník přihlašovací jméno a heslo. Náhradový systém je pro vás 24 hodin denně. Na sms s omluvou nebude brán zřetel.

 

Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné lekci omluvit do půlnoci předchozího dne konání lekce. Čím dříve nám dáte vědět, že na lekci nemůžete dorazit, tím dříve se uvolní místo pro rodiče, kteří hledají náhradu. I vy jednou budete shánět náhradu. Obsazenost lekcí se mění v průběhu dne. Můžete si lekci dát i do hlídání a jakmile se lekce uvolní, budeme vás informovat sms.

 

Řádně omluvené lekce lze nahradit v kurze pouze se souběžně zaplaceným kurzem. 

 

Pokud si chcete vybrat lekce, které jste předem omluvili, musíte někdy přijít 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní lekci. Jestliže jste se nemohli zúčastnit například třech lekcí z kurzovného, který jste zaplatili a nestihnete si omluvené lekce vybrat v tomto kurzu. Nahradíte si tyto lekce souběžně s kurzem následujícím, pokračujete-li dále. 

 Nelze chodit pouze na náhradu lekcí, pokud nemáte současně zaplacený kurz. 

 

REZERVACE NÁHRAD

 

Náhrady omluvených lekcí si rodiče hledají v náhradovémsystému auksys pod svým přihlášením. Nebo osobně na recepci v plavání. 

 

Jestliže v náhradovém systému nevidíte volné místo pro náhradu. Zkuste se podívat i několikrát týdně, zda se místo neuvolnilo. Případně se domluvte na recepci, aby vás informovali, když se místo uvolní. Kontrolujte si možnosti náhrady i v den konání lekce, omlouvat se totiž může do 8 hodiny ranní konání lekce. Poté naskočí možnosti náhrad. 

 

Foto návod pro omluvu a náhradu lekcí naleznete tady