Od září roku 2017 jsme si pronajali nebytový prostor, který slouží dětem i rodičům. V dopoledních hodinách cvičí rodiče s dětmi a v odpoledních hodinách maminky. Na skupinových lekcích se potkáte s instruktorkou Luckou, Míšou, Katkou,Lenkou. Nabízíme 6 duhů posilovacího cvičení a 1 těhotenské cvičení. 

 

Pro rezevaci cvičení používáme rezervační systém pawlicova.inrs.cz. Přešli jsme na něj ze systému Auksys, který už slouží jen k náhradě plavání a cvičení dětí. Rezervace lekcí se stanou přehlednějšími a jednodužšími.

 

Všechny rezervace jsou závazné. Svou účast můžete zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud nebudou vaše rezervace zrušeny, kredity v hodnotě objednané lekce vám propadnou, případně vás požádáme o doplacení dlužné částky. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost, k lektorkám a jejich času, který věnují přípravě na hodiny s vámi. 

 

CENA 

80,- Fit mami, Power fit, Tabata, Kondiční bodystyling, Pevné břicho a záda

90,- Body Pump

 

PLACENÍ LEKCÍ

HOTOVĚ - na lekci instruktorce 

 

BEZHOTOVNOSTĚ - bankovním převodem si nabijete částku, kterou chcete. Ta bude sloužit jako kredit. Tuto možnost oceníte, poku rádi platíte kartou a hotovost u sebe nenosíte.

 

MULTISPORT KARTA - před lekcí předložíte lektorce kartu a občanský průkaz. 

 


Můžete si předobjednat až 5 lekcí do mínusu. Poté je zaplatíte v hotovosti na jednotlivých lekcích. 


 

NABITÍ KREDITU

Na bankovní účet pošlete částku, kterou chcete nabít. Do poznámky platby uveďte své jméno a přijmení. Platnost kreditu je 6 měsíců.  

                                             Č.ú.: 1453025037/3030 

5 lekcí - 400 korun 

10 lekcí - 800 korun

20 lekcí - 1 600 korun

                   

ZDRAVOTNÍ POJIŠTOVNY

Přispívají pojišťěncům na pohybovou aktivitu. Pokud chcete využít této možnosti, tak vám vystavíme souhrný doklad o zaplacených lekcích. 

 

PENALIZACE LEKCÍ

Svou účast můžete zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud nebudou vaše rezervace zrušeny, kredity v hodnotě objednané lekce vám propadnou, případně vás požádáme o doplacení dlužné částky. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost, k lektorkám a jejich času, který věnují přípravě na hodiny s vámi. 

 


DEJTE NÁM VĚDĚT, ŽE PŘÍJDETE CVIČIT

REZERVACE


 

Cvičí se na ulici Chopinova 103/7, Havířov. Vchod najdete z ulice Na Nábřeží. Parkovat je možné podél ulice.