JAK SI OMLUVIT A NAHRADIT LEKCE                                                                           PŘIHLÁŠENÍ DO NÁHRADOVÉHO SYSTÉMU ZDE

 

Každou řádně omluvenou lekci si můžete nahradit. 

 

Lekce si můžete omlouvat v náhradovém systému auksys, do kterého má každý zákazník přihlašovací jméno a heslo. Náhradový systém je pro vás 24 hodin denně. Na sms s omluvou nebude brán zřetel.

 

Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné lekci omluvit do 8 hodiny ranní v den konání lekce. Čím dříve nám dáte vědět, že na lekci nemůžete dorazit, tím dříve se uvolní místo pro rodiče, kteří hledají náhradu. I vy jednou budete shánět náhradu. Obsazenost lekcí se mění v průběhu dne. Můžete si lekci dát i do hlídání a jakmile se lekce uvolní, budeme vás informovat sms.

 

Řádně omluvené lekce lze nahradit v kurze pouze se souběžně zaplaceným kurzem. 

 

Pokud si chcete vybrat lekce, které jste předem omluvili, musíte někdy přijít 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní lekci. Jestliže jste se nemohli zúčastnit například třech lekcí z kurzovného, který jste zaplatili a nestihnete si omluvené lekce vybrat v tomto kurzu. Nahradíte si tyto lekce souběžně s kurzem následujícím, pokračujete-li dále. Pokud tomu tak není, můžete si lekce nahradit ve volném plavání. Na volné plavání je třeba se přihlásit telefonicky nebo v náhradovém systému. 

 

Platí zde však půlroční doba na vyčerpání. Po uplynutí této doby nárok na náhradu zaniká. Nelze chodit pouze na náhradu lekcí, pokud nemáte současně zaplacený kurz. 

 

REZERVACE NÁHRAD

 

Náhrady omluvených lekcí si rodiče hledají v náhradovém systému auksys pod svým přihlášením. Nebo osobně na recepci v plavání. 

 

Jestliže v náhradovém systému nevidíte volné místo pro náhradu. Zkuste se podívat i několikrát týdně, zda se místo neuvolnilo. Případně se domluvte na recepci, aby vás informovali, když se místo uvolní. Kontrolujte si možnosti náhrady i v den konání lekce, omlouvat se totiž může do 8 hodiny ranní konání lekce. Poté naskočí možnosti náhrad. 

 

Foto návod pro omluvu a náhradu lekcí naleznete tady

 

VOLNÉ PLAVÁNÍ                        PÁTEK 16:30-18:00

 

Je primárně určeno pro náhradu zameškaných lekcí. Ve vodě není přítomný lektor, program si vytváříte sami. K dispozici máte všechny naše plavecké pomůcky.  S dítětem mohou přijít oba rodiče. Na jednu omluvenou lekci připadá hodina volného plavání. 

 

Volné plavání je přístupné i veřejnosti. Kontaktujte nás prosím SMS na tel. 777 321 349 s účastní na volné plavání. Občas bývá volné plavání z důvodu nezájmu zrušeno, proto se zájemci musí hlásit. Jedna lekce je za 100 korun pro dospělou osobu a dítě. 

 

Pro zákazníky, kteří jsou v aktuálních lekcích je cena volného plavání 50 korun.